ÚvodKdo jsmePracují u nás

Lenka

vedoucí skupiny

Pocházím z Brna, ale nyní pracuji třetím rokem na pobočce v Praze. Pracuji na pozici vedoucí skupiny uživatelské podpory. Jak jsem se k ČD-IS v Praze dostala? Dostala jsem nabídku na základě doporučení kolegy z bývalého zaměstnání, kde jsem pracovala na pozici operátora Help-Desku IT.

Do ČD-IS jsem nastoupila jako operátor Help-Desku Uživatelské podpory. Po necelých dvou letech jsem se stala vedoucí. Je fajn, že vím, v čem práce spočívá, protože jsem ji dělala také. Z mnoha věcí, které jsem se tenkrát naučila, čerpám i dnes.

Nemám ráda nudu a tady se určitě nenudím. Má práce spočívá hlavně v komunikaci se zaměstnanci i zákazníky, musím vést tým, který funguje mezi sebou. A když funguje uvnitř, práce a fungování se odrazí i navenek!

Jakou velkou výhodu vnímám ve firmě to, že nám poskytuje různá školení, a tak se můžeme stále více zdokonalovat! Výhodou jsou i jiné benefity, například Sportovní den, na který se každoročně pečlivě připravujeme a společně si ho s kolegy užíváme. S tím souvisí i můj koníček cestování. Ráda navštěvuji zajímavá místa. A zkouším nové věci. Trocha adrenalinu nikoho nezabila :-) Jezdím na kole a v zimě ráda vyrazím na hory.