Pracují u nás

analytici, programátoři, administrátoři,
projekťáci...

Naši lidé

Moje vize je dělat to, co mě baví!

Lenka - vedoucí skupiny

Do firmy jsem nastoupila jako operátor Help-Desku uživatelské podpory. Po necelých dvou letech jsem se stala vedoucí. Má práce spočívá hlavně v komunikaci se zaměstnanci i zákazníky.

více informací

Stereotyp je nuda, programování cool

Tomáš - JAVA programátor

Ve firmě pracuji již sedmým rokem. Přivedla mě sem povinná praxe, zalíbilo se mi tady a tak jsem zde zůstal. Nyní pracuji na upgrade systému OSB (Oracle Service Bus) a dalších projektech.

více informací

Oceňuji podporu kolegů v celém týmu!

Pavla - analytička

Pracuji s modelovacím jazykem UML a jeho softwarovým nástrojem Enterprise Architect, s návrhy grafického rozhraní MS Visio a také například s programem Soap UI.

více informací

Baví mě, když věci fungují

David - senior programátor

V oblasti IT se pohybuji 17 let. Mezi mé dovednosti patří OSB (Oracle Service Bus), webové technologie HTML5, CSS3, javascript ES6, knihovna React a stavový kontejner Redux. Jako vedoucí týmu využívám svých komunikačních schopností, dovednosti motivovat lidi a umění delegování.

více informací

Nemáš praxi? Nevadí!

Dominika - správce aplikace

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy a střední školy technické v České Třebové (VDA). Do firmy jsem nastoupila na základě spolupráce školy s ČD-IS, a.s. I bez praxe mi dali šanci! Pracuji v oboru a ve fajn kolektivu!

více informací