Práce podle Ypsilon…aneb mladí do našich řad

30.10.2017


ČD – Informační Systémy, a.s. se podílí na spolupráci interaktivní konference „Práce podle Ypsilon“ , kterou pořádá Dopravní vzdělávací institut, jakožto další z dceřiných společností skupiny ČD spolu s magazínem Moderní řízení. Konference se zabývá potřebami dvou odlišných generací. Vychází z toho, že Generace Y bude již v brzké době tvořit dominantní skupinu celého pracovního trhu. Je tedy potřeba naučit se s nimi spolupracovat a otevřít se tomu, co nám mohou nabídnout.

Opravdu nutí mileniálové zavedené zaměstnavatele pochopit jejich životní styl a přizpůsobit jim pracovní podmínky? Jak se dívají na klíčové otázky a co je pro ně v práci i životě rozhodující? Dva pohledy a dva světy na jednom místě. Toto a mnoho dalších zajímavých témat bude probíráno jedinečnými osobnostmi z řad mileniálů i lídrů byznysu a to již 8.11.2017 v La Fabrice, Komunardů 1001/30, Praha 7.

Více informací a přihlášky naleznete v odkazu zde: https://events.economia.cz/17458-prace-podle-ypsilon-aneb-mladi-do-nasich-rad.